Click Guardian Tracking
 
Asus notebook servis

Asus notebook servisi olarak; Asus Laptop'ların neredeyse tüm yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır. bu sayede ekran, harddisk, anakart, ekran kartı, ram, şarj adaptörü, batarya, pil ve daha bir çok değişimi gereken işlemler çok kısa sürelerde yapılmaktadır. 

Asus notebook tamiri, bakımı ve yedek parça konularında tam donanımlı olan servisimizde konularında eğitimli, sertifikalı ve deneyimli çalışanlarımıza her zaman hizmetinizdeyiz. Asus teknik servisihizmetinde tam donanımlı olan firmamızda tüm sorunlar ve arızalar en ekonomik bir şekilde çözümlenmeye çalışılır.

Windows çökmesi, bazı programların çalışmaması, ekranın kararması veya çalışmaması, Yavaş çalışması, geç açılması, bataryanın çabuk bitmesi, virüs bulaşması, bellek yetmemesi gibi birçok arızalar uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. 
Servisimize gelen ürünleriniz 2 iş günü içerisinde arıza tespiti yapılıp, onay alındıktan sonra onarımı gerçekleştirilip teslim edilmektedir. hızlı kurye hizmetimiz sayesinde istanbul içi müşterilerimizin cihazlarını adreslerinden alıp, tekrar adreslerine teslimatını yapıyoruz. İstanbul dışı müşterilerimiz ise kargo aracılığıyla bize cihazlarını ulaştırabilir. 


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@asusnotebookservisi.com