Click Guardian Tracking
 
Asus notebook tamir
Servisimizde tüm markalar için laptop (notebook, dizüstü, netbook) tamiri yapılır. Bilgisayar Teknik Servisimiz kargo yoluyla Türkiye geneline hizmet vermektedir.
Tamir sonrası müşteri memnuniyeti oranımız %100'e yakındır... Teknik servisimizde Tüm kredi kartları için uygun taksitli ödeme koşulları sunuyoruz... 

Donanımsal arızalarda, teknik servis atölyemizde notebook içerisindeki (Anakartınız, ram’iniz, sabit diskiniz, işlemciniz) elemanların teker teker testi yapılarak sorunu tespit edip, en kısa sürede en sağlam çözüm yolunu uyguluyoruz.

Yazılımsal arızalarda, (işletim sisteminin çökmesi, işletim sisteminin kararsız çalışması, virüs bulaşması, genel paket programlarla ilgili sorunlar vb.), teknik servis uzmanımız ofisinizde, evinizde veya Teknik Servis Atölyemizde yazılımlardan doğacak olan sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Tüm notebook modellerinin sürücü (driver) yazılımlarını eksiksiz yüklüyoruz.

Notebook Teknik Servisimiz aynı zamanda laptoplarınızın daha hızlı ve güvenilir olmaları için parçalarının yenilenmesi ve daha yeni teknoloji elemanlarla güçlendirmektedir.

Yıllardır kullandığınız laptopunuzun içerisine doluşan tozların 1-2 yıl içerisinde, notebook ekipmanlarının üzerinde bir tabaka yaratacak kadar pislenmesi sonucunda havalandırma sisteminin sağlıklı çalışmamasına ve bir süre sonra cihazdan ilginç ve can sıkıcı sesler çıkmasına neden olabilir. Teknik servis uzmanımız ayrıca Teknik Servis Atölyemize gelen her notebookun iç temizliğini de yapmaktadır.


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@asusnotebookservisi.com