Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Servis
Makaleler

Asus Servis 

Asus servis hizmeti, Asus marka notebook, Asus All In One Servisi ve PC modellerine özel servis hizmeti vermek amacıyla 2010 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Hizmetlerimiz, donanımlı teknik servis laboratuvarı, profesyonel ekibi, inovatif yapısı ile Bilişim teknolojilerinde uzmanlaşarak bilişim alanında en güvenilir teknik servis merkezlerinden birisi olmuştur. 

Asus Teknik Servis, hizmetimize getirmiş̧ olduğunuz cihazlarınızı en kısa süre içerisinde isleme alıyor ve aynı zamanda tamir işlemlerini hemen başlatıyoruz. Gerçekleştirmiş̧ olduğumuz bakım ve onarım işlemlerin her aşamasında sizleri de bilgilendiriyor ve onayınızı alıyoruz. Servisimizde yaptırmış̧ olduğunuz işlemler daha sonrasında tarafınıza belgeli bir şekilde iletilmektedir. 

Müşteri portföyümüz aktif bilgisayar kullanıcıları, tasarımcılar, kurumsal şirketler, bilgisayar oyuncuları ve özel işletmelerden oluşarak, Asus Notebook Servisi hizmetimiz geniş̧ bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. 

Acer Server Servis hizmetimiz ise; kullanıcılarımız için teknik çözümler anakart tamiri, fan değişimi, kasa tamiri, upgrade hizmeti, bilgisayar bakım hizmeti, yedek parça, sözleşmeli servis ve internet çözümleri gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca, Asus servis hizmetimiz sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini eğitim ve seminerler ile belirtilen alanda kendini geliştirmek düşüncesi olan kurumlara aktarmaya devam etmektedir. 

Asus Bilgisayar Servisi

Müşteri ve kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini en doğru şekilde analiz ederek, onlara kaliteli Asus İş İstasyonu Servisi hizmeti garantili yedek parça ve bunlarla birlikte profesyonel teknik çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Bünyemiz kapsamında ki müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak Bilişim alanında da markalaşarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Günümüz teknolojilerini ve sektörel değişimleri takip ederek, güvenilir ve etik değerlere bağlı bir anlayış̧ hizmeti sunuyoruz.

Asus Bilgisayar Servisi, Bilgi paylaşımı, çalışanlara verilen değer, samimi ve güler yüzlü̈ hizmet, takım çalışması, çözüm odaklılık, güvenilirlik ve dürüstlük koşulsuz müşteri memnuniyeti, stabil iş gücü devir hızı ve yüksek kalite çalışan profili, verilen satış̧ sonrası hizmetler, hedef odaklı çalışma, güçlü̈ satış̧ organizasyonu işlemleri ve müşteri ve tedarikçilerimiz ile kurulan uzun vadeli ilişkiler bizleri çok daha ileriye taşımaktadır. 

Asus Teknik Servis

Asus teknik servis hizmetleri, profesyonel teknik ekibi, servis laboratuvarı ve garantili servis aracılığı ile sıradan servis hizmetlerine göre çok daha hızlı ve kaliteli servis deneyimi sunmaktadır. Örnek verecek olursak; Lisanslı Windows (işletim sistemi) Kurulumu, hizmeti vb. gibi. Bizler Asus teknik servis olarak Bilişim ve teknik dünyanım en iyisi olmayı amaçlıyoruz. 

Asus teknik servis, Laptop Servis orijinal yedek parça hizmeti olacakta kullanıcılarına teknik çözümler sunmak için kendimizi günden güne geliştiriyoruz. 

Asus Teknik Servis Destek Hizmetleri

Asus notebook bakımı, kullanmış̧ olduğunuz bilgisayarınızın ömrünü̈ uzatmak ve daha hızlı performans alabilmek için Notebook Fan Tamiri ve Değişimi gibi yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması gerekmektedir. 

Notebook bilgisayar temizleme işlemleri; Ekran bakımı, Kasa Menteşe Onarımı, fan temizliği ve bakımı, klavye temizliği, işlemci de bulunmakta olan termal macun değişimi ve ram temizliğidir. Notebook ya da laptop bilgisayarlar masaüstü̈ bilgisayarlar göre daha az dayanıklıdır.

Bundan dolayı kullanırken hassas davranmanız, cihazınızı temiz tutmanız, Termal Pad ve Macun Değişimi kısmına darbe almamasına dikkat etmelisiniz. 

Bakım ve onarım işlemlerini uzman ekibimize getirerek hem zamanınızı boşa harcamaz hem de cihazınızda mesela Notebook Ekran Değişimi yapmanızı gerektirecek durumlar oluşturabilecek sorunların önüne geçmiş̧ olursunuz. 

Anakart Tamiri

Anakart ve Ekran Değişimi Tamiri, anakart tamiri cihazlarda nadir görülür ve oldukça önemli bir sorundur. Anakart arızasının nerede olduğunu belirlemek deneyim ve profesyonellik isteyen bir konudur. Bu noktada uzman teknik servis ekibimiz ile görüşebilirsiniz. 

Asus Notebook Klavye Değişimi

Laptop Klavye Değişimi, cihazınıza veri girmenizi ve komut vermenizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasında ki bağlantıyı sağlar. 

Klavyede oluşan sorunlar cihazınızı verimli kullanmanızı engeller. Ekibimiz klavye değişimi yanında bonus olarak Laptop Batarya ve Adaptör Desteği hizmetini de sizlere sunmaktadır.  Son olarak Şarj Soketi Tamiri ve port değişimlerini ekibimiz deneyimli bir şekilde üstlenmektedir. 

 


Tel: 444 56 33 E-Posta: info@asusnotebookservisi.com