Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Servis
Makaleler

Asus Servis 

Asus servis hizmeti, Asus marka notebook, Asus All In One Servisi ve PC modellerine özel servis hizmeti vermek amaciyla 2010 yilinda Istanbul'da kurulmustur. Hizmetlerimiz, donanimli teknik servis laboratuvari, profesyonel ekibi, inovatif yapisi ile Bilisim teknolojilerinde uzmanlasarak bilisim alaninda en güvenilir teknik servis merkezlerinden birisi olmustur. 

Asus Teknik Servis, hizmetimize getirmiş oldugunuz cihazlarinizi en kisa süre içerisinde isleme aliyor ve ayni zamanda tamir islemlerini hemen baslatiyoruz. Gerçeklestirmiş oldugumuz bakim ve onarim islemlerin her asamasinda sizleri de bilgilendiriyor ve onayinizi aliyoruz. Servisimizde yaptirmiş oldugunuz islemler daha sonrasinda tarafiniza belgeli bir sekilde iletilmektedir. 

Müsteri portföyümüz aktif bilgisayar kullanicilari, tasarimcilar, kurumsal sirketler, bilgisayar oyunculari ve özel isletmelerden olusarak, Asus Notebook Servisi hizmetimiz geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadir. 

Acer Server Servis hizmetimiz ise; kullanicilarimiz için teknik çözümler anakart tamiri, fan degisimi, kasa tamiri, upgrade hizmeti, bilgisayar bakim hizmeti, yedek parça, sözlesmeli servis ve internet çözümleri gibi hizmetler sunmaktayiz. Ayrica, Asus servis hizmetimiz sahip oldugu tecrübe ve bilgi birikimini egitim ve seminerler ile belirtilen alanda kendini gelistirmek düsüncesi olan kurumlara aktarmaya devam etmektedir. 

Asus Bilgisayar Servisi

Müsteri ve kullanicilarin ihtiyaç ve isteklerini en dogru sekilde analiz ederek, onlara kaliteli Asus Iş Istasyonu Servisi hizmeti garantili yedek parça ve bunlarla birlikte profesyonel teknik çözümler sunmayi amaçliyoruz. Bünyemiz kapsaminda ki müsterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak Bilisim alaninda da markalasarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Günümüz teknolojilerini ve sektörel degisimleri takip ederek, güvenilir ve etik degerlere bagli bir anlayiş hizmeti sunuyoruz.

Asus Bilgisayar Servisi, Bilgi paylasimi, çalisanlara verilen deger, samimi ve güler yüzlü̈ hizmet, takim çalismasi, çözüm odaklilik, güvenilirlik ve dürüstlük kosulsuz müsteri memnuniyeti, stabil iş gücü devir hizi ve yüksek kalite çalisan profili, verilen satiş sonrasi hizmetler, hedef odakli çalisma, güçlü̈ satiş organizasyonu islemleri ve müsteri ve tedarikçilerimiz ile kurulan uzun vadeli iliskiler bizleri çok daha ileriye tasimaktadir. 

Asus Teknik Servis

Asus teknik servis hizmetleri, profesyonel teknik ekibi, servis laboratuvari ve garantili servis araciligi ile siradan servis hizmetlerine göre çok daha hizli ve kaliteli servis deneyimi sunmaktadir. Örnek verecek olursak; Lisansli Windows (isletim sistemi) Kurulumu, hizmeti vb. gibi. Bizler Asus teknik servis olarak Bilisim ve teknik dünyanim en iyisi olmayi amaçliyoruz. 

Asus teknik servis, Laptop Servis orijinal yedek parça hizmeti olacakta kullanicilarina teknik çözümler sunmak için kendimizi günden güne gelistiriyoruz. 

Asus Teknik Servis Destek Hizmetleri

Asus notebook bakimi, kullanmiş oldugunuz bilgisayarinizin ömrünü̈ uzatmak ve daha hizli performans alabilmek için Notebook Fan Tamiri ve Degisimi gibi yaklasik 6 ayda bir cihaz bakiminin yapilmasi gerekmektedir. 

Notebook bilgisayar temizleme islemleri; Ekran bakimi, Kasa Mentese Onarimi, fan temizligi ve bakimi, klavye temizligi, islemci de bulunmakta olan termal macun degisimi ve ram temizligidir. Notebook ya da laptop bilgisayarlar masaüstü̈ bilgisayarlar göre daha az dayaniklidir.

Bundan dolayi kullanirken hassas davranmaniz, cihazinizi temiz tutmaniz, Termal Pad ve Macun Degisimi kismina darbe almamasina dikkat etmelisiniz. 

Bakim ve onarim islemlerini uzman ekibimize getirerek hem zamaninizi bosa harcamaz hem de cihazinizda mesela Notebook Ekran Degisimi yapmanizi gerektirecek durumlar olusturabilecek sorunlarin önüne geçmiş olursunuz. 

Anakart Tamiri

Anakart ve Ekran Degisimi Tamiri, anakart tamiri cihazlarda nadir görülür ve oldukça önemli bir sorundur. Anakart arizasinin nerede oldugunu belirlemek deneyim ve profesyonellik isteyen bir konudur. Bu noktada uzman teknik servis ekibimiz ile görüsebilirsiniz. 

Asus Notebook Klavye Degisimi

Laptop Klavye Degisimi, cihaziniza veri girmenizi ve komut vermenizi saglayan klavyeler kullanici ile notebook arasinda ki baglantiyi saglar. 

Klavyede olusan sorunlar cihazinizi verimli kullanmanizi engeller. Ekibimiz klavye degisimi yaninda bonus olarak Laptop Batarya ve Adaptör Destegi hizmetini de sizlere sunmaktadir.  Son olarak Sarj Soketi Tamiri ve port degisimlerini ekibimiz deneyimli bir sekilde üstlenmektedir. 

 


Tel: 444 56 33