Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Asus Notebook Anakart Tamiri
Makaleler

Asus Notebook Anakart Tamiri

 

Asus notebook anakart tamiri işlemlerinizi firmamız güvenle gerçekleştirmektedir. www.asusnotebookservisi.com olarak Asus teknik servis hizmetleri konusunda yetkiliyiz. Anakart tamiri vve değişimi konsuunda İstanbul ve Türkiye dışındaki şehirlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve uygun fiyat garantimiz ile Asus marka cihazların anakart tamir ve değişim işlemlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Servisimize getirdiğiniz noteebokların arıza tespitini ücretsiz olarak gerçekleştirmekte ardından sorua uygun çözüm iletmekteyiz. Değişim ya da tamir konusunda onay verdikten sonra, anakart değşiminde kullandığımız bütün ürünler Asus orijinal yedek parça ile gerçekleşmektedir. İşleme onay vermezseniz hiçbir ücret talep etmeden cihazınızı tarafınıza teslim ediyoruz.

Asus Laptop Servisi

Asus laptop servisi olarak anakart birimleri ile ilgili bütün sorunların çözümlerinde danışanlarımıza yardımcı oluyoruz. Anakart birimleri genellikle laptop ve notebook gibi ürünlerde sıklıkla sorun çıkaran üniteler arasındadır. Bu noktada cihazın anakart sorununu çözmek için en pratik ve maliyet açısından en uygun onarım ve bakımı gerçekleştiriyoruz.

Laptop anakartları çok hassas ürünler olup, ufak tefek sarsıntılarda bile arıza çıkarabilmektedir. Bundan dolayı kart değişim ya da tamir işlemleri oldukça kolay bir şekilde en kaliteli şekilde giderilmektedir. Anakart sorununun dışında termal macun ve pad değişimi gibi işlemler de yapılmaktadır. Böylece bilgisayarınızın kapanma sorununu hem anakart bazında hem de diğer sorunlar bazında gidermekteyiz.

Anakart ve Ekran Kartı Tamiri/Değişimi

Laptop ve notebbok gibi ürünlerde sıvı teması yaşandığında ya da aşırı ısınma sorununda anakart arızıları görülmektedir. Bu sorunlara bağlı olarak belirli entegreler başta olmak üzere tüm donanım zarar görebilir. Anakart sorunlarıyla karşılaşan bazı bilgisayar kullanıcıları tamir gibi durumlarla uğraşmaktansa bilgisayarı elinden çıkarıp yeni cihaz edinme yoluna gider. Fakat bu daha masraflı bir süreçtir.

Cihazın arızasına bağlı olarak firmamıza başvuran kişiler anakart ve ekran kartı tamiri/değişimi gibi işlemleri oldukça az maliyetle gidererek yeni cihaz alma masrafından kurtulabilir. Tamir ve değişim olasılığı olan bütün cihazları yeniden hayata döndürüyoruz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra cihazların tamir olma olasılığı yoksa bizzat biz cihaz değişimini öneriyoruz. Müşterilerimizi mağdur edecek işlemler yapmaktan kaçınıyor ve en iyi desteği sunmak için uğraşıyoruz.

Asus Bilgisayar Servisi

www.asusnotebookservisi.com olarak Asus bilgisayar servisi hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Marka ve model olarak Asus cihazlara en etkin hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Cihazlarıyla ilgili sorun yaşayan ve bizlere başvuran kişilere öncelikle çağrı merkezimde gerekli hizmeti vermekteyiz. Ardından cihazlarını servisimize teslim etmelerini bildirmekteyiz.

Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazların sorunun hemen çözümlenmesini ve aynı sorunla yeniden karışılaşılmamasını firmamız garanti etmektedir. Asus bilgisayarlardaki sorunları kısa vadeli değil, uzun vadeli çözerek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Yeni nesil cihazlarda da etkili olan teknolojik ve bilgi birikimimiz sayesinde hiçbir sorunu çözümsüz bırakmamıyoruz. Ekp çalışanlarımız sertifikalı kişilerden oluştuğundan dolayı sorununuza en iyi çözümü firmamızda bulabilirsiniz.

Asus All in One Servisi

Asus firmasının son çıkardığı ürünlerden biri olan Asus All in One, yalnızca 23 inçlik bir ekran boyuntudan her şey içinde bilgisayardır. Masaüstü olarak satışa sunulmasına rağmen istenildiği zaman tablet olarak da kullanılmaktadır. Dokunmatik olarak üretilen geniş ekranı ile son dönemlerin gözde cihazları arasında.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız ile tüm Asus ürünlerinde olduğu gibi Asus All in One servisi içinde bize başvurabilirsiniz. Güvenilir ve garantili ürünlerle cihazınızın her türlü tamir ve değişimini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle dokunmatik ekranlarda görülen sorunlarla en iyi şekilde başa çıkıyor ve gerekli durumlarda ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Yazılımsal ya da donanımsal her sorununuzda bize ulaşmanız mümkündür.

Tel: 444 56 33 E-Posta: info@asusnotebookservisi.com