Balçova Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Balçova Asus Teknik Servisi

Son yıllarda teknolojik gelişmelerin ışığında kullanılan elektronik cihazlarımızda önemli değişimler olmuştur. Önceki yıllarda evlerimizden çıkaramadığınız masa üstü bilgisayarları günümüzde görmek neredeyse imkansız. Bu bilgisayar yerine günümüzün getirmiş olduğu yeniliklerin ışığında laptop cihazlar hayatımıza girmiştir. Bir diğer adı da dizüstü bilgisayar olan bu cihazların birçok özelliği ve farklı markaların adı altında satışa sunulduğunu görmekteyiz. Dünyaca ünlü markalar kullanıcılara farklı deneyim heyecanı sunmaktadır. Son yılların en çok tercih edilen ve müşteri odaklı satışa sunmuş oldukları ürün kaliteleri ile dikkat çeken Asus markasının ürünlerini almak isteyenler her mağaza da bu ürünlere ulaşabiliyorlar.

Bozulan Bilgisayarlar Korkulu Rüyanız Olmasın

Balçova Asus yetkili servisi olarak kullandığınız ve bir anda bozulan, kullanılamaz hale gelen tüm sorunlarda bilgisayarlarınızı tamir ediyor ve onarıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz garantili olup, tamir ettiğimiz arızalar kısa sürede tekrarlarsa aynı sorunda size ücret almadan tamir ve onarım hizmeti sunuyoruz. Ancak parça değişimi ihtiyaçlarında ise ürünün sorumluluğu almış kullanmış odluğumuz firmaya ait olduğunda garantili kapsamda ürünü garantiye gönderebilirsiniz. Değişim dışında ki tüm sorunlarda Balçova Asus teknik servisi olarak sizlere 7/24 hizmet sunarak sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Bizi aradığınızda ya da adresimize gelerek ürünü elden teslim ettiğimizde teknik servis olarak kurumsal hizmet sunduğumuzu sizde tecrübe edeceksiniz. Avrupa standartlarında kaliteli bakım ve onarım hizmeti için İzmir ilinde en iyi firmalar arasında gösterilmemizin tek nedeni müşteri odaklı sunmuş odluğumuz hizmetlerdir.

Hangi Durumda Teknik Servis Hizmeti İhtiyacı Duyasınız

Hassas olan notebook bilgisayarlar kullanıma bağlı olarak zarar görebilir. Taşımadan kaynaklı olarak darbe alması bilgisayarın açılmasını engelleyebilir. Bilgisayarınız açılmıyor ya da farklı sorunlar çıkarıyorsa adresimize gelerek bilgisayarınızı bize emanet edebilirsiniz. Sadece adresimize gelerek değil dilerseniz, kargo ile bozul ve sorunlu olan bilgisayarınızı gönderebilirsiniz. Kargo firmasının size vereceği takip numarası ile bilgisayarınızın nerede olduğunu takip edebiliyorsunuz. Bilgisayarınız elimize ulaştığında ise Asus teknik servisi adresi ile hizmet verdiğimiz merkezimizde ki arkadaşlarımız kısa sürede hasar tespiti yaparak bilgisayarın tamiri için gerekli çalışmaya başlamaktadırlar.

Hızlı Ve Kısa Sürede Tamir Ve Bakım Hizmeti Veriyoruz

Firmamıza teslim edilen netbook bilgisayar ya da diğerler modellerde ki tüm arıza ve sıkıntılar da uzman çalışanlarımız sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmaktadırlar. Asus yetkili servisi telefonu ile bize ulaşarak hizmet kalitemizden ve kurumsal çalışma anlayışımız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kadromuzda çalışan her bir çalışan alanında uzman olup, birinci sınıf hizmet sunmaktadırlar. Bu kapsamda size sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetlerimizi müşteri odaklı sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sizde kaliteli ve işinde uzman çalışanlarımız ile sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizi arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnce tasarımı ile dikkat çeken ultrabook cihazlar ya da diğer bilgisayar modellerinde yaşayacağınız tüm sorunlarda bize ulaşarak sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Birinci sınıf hizmet kalitesi ile ekiplerimiz tamir, bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Tamir hizmetini sunan ekip arkadaşlarımız bozulan ve tamir edilerek çözülecek tüm sorunlarda uzmanlığını göstererek bilgisayarınızı onarmaktadır.  Bakıma ihtiyacınız olan bilgisayarlarınızı ise yavaşlama sonrasında anlayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, uzman arkadaşımız ile bakım yaparak ilk haline getirerek hızlandırıyoruz. Birinci sınıf hizmet kalitemiz ile sizde bakım ve onarım hizmetimizden yararlanabilir ve bilgisayarlarınızı ilk günkü kalite de size teslim ediyoruz. Güvenilir teknik servis hizmeti ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bahçelerarası Mahallesi Çetin Emeç Mahallesi Eğitim Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi İnciraltı Mahallesi Korutürk Mahallesi Onur Mahallesi Teleferik Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir