Aliağa Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Aliağa Asus Teknik Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen herkesin elinde tablet, laptop yada notebook gibi cihazlar mevcut. Kablosuz cihaz olmanın özellikleri ve interneti yanında taşımanın farkındalığı ile birlikte kişilerin gittikleri her ortamda bu tarz cihazların kolay taşınabilirliği sayesinde popüler olmuştur.  Ayrıca kablosuz kolay taşınan laptop cihazların yanında masaüstü bilgisayarlar da ilgisini kaybetmemiştir. Hemen hemen herkesin işyerinde masaüstü bilgisayarı da vardır. Böylece teknolojik aletlerin yaygınlaşması ile beraberinde gelen sorunlar da vardır. Bu farklı özelliklerde ki cihazların donanımsal ve işlevsel özellikleri farklı oldukça değişik ve ilginç sorunlar da meydana gelmektedir. Bazı cihazların sorunları parça değişimi ile çözümlenebileceğinden dolayı mecburi olarak teknik servis desteği almak gerekir. Ultrabook cihazlarınız en kısa süre de tamir edilir.

Bilgisayar Sorunları Nelerdir

Mavi ekran belirtisi, sabit sürücüden yüksek bir ses gelmesi, bilgisayar açılışında gelen bip sesi gibi sorunlar yada el cihazlarında oluşabilecek android sorunları yada cihazın açılmaması gibi problemler belli bir zaman sonra yaşanmaya başlanıyor artık.  Bilgisayarın açıldığı andan itibaren hoparlörden gelen bazı sesler ile mesaj verecektir. Bu sesleri dikkatle dinlemeliyiz ki bu seslerin ne anlatmak istediğini anlamalıyız. Bilgisayar açılışında ilk işlemi yapan hemen hemen herkes biliyordur ki BİOS’tur. Bios post fonksiyonu aracılığı ile hataları tespit eder ve hataya göre uygun şekilde sinyaller verir. Yani sinyallerin neler olduğunu ne anlama geldiğini ve nasıl çözüleceklerini bulabilmek için sinyallerdeki sese dikkat edip Asus yetkili servisi telefonu ile iletişime geçer sorunu anlatıp yardım alabilirsiniz.

Windows’un aniden çökmesi, programların çalışırken sorun çıkarması, ekran çalışmama sorunları, bilgisayarın yavaş çalışma sistemi veya geç açılması gibi, laptop bataryaların fazla dayanmaması çabuk bitmesi, bellek yetersizliği yada virüs sorunları gibi birçok problem ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tip arızalar için lütfen İzmir bölgesinde oturuyor ve Aliğa mevkilisinde iseniz Aliağa Asus servisi ile görüşebilirsiniz. Bilgisayarın yavaşlaması yani yavaş çalışması yazılımsal bir problemdir. Bilgisayardaki işletim sistemi virüs kapmış olabileceğinden işletim sistemi için bazı önemli dosyalar sislinmiş ise bu sistemin yavaş çalışmasını sağlar. Yada bilgisayarınızın fanları tozlanmış kirlenmiş ise fanın yavaş çalışmasından dolayı da bilgisayar yavaş çalışabilir. Bu tarz bir durumda fanların temizlenmesi yada sistemin kontrol edilmesi için Aliağa Asus teknik servisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Asus Teknik Servis Hizmetleri

Tüm bilgisayar kullananların cihazları arızalandığında hemen teknik servis ile iletişime geçilir. Birçok kişinin işlerini icraat ettiği bilgisayarlar en gerekli zamanlarda arızalanır ve buda kişileri zor durumda bırakır. Donanımsal yada yazımsal sorunlarda Aliağa Asus yetkili servisi ile sorunlarınıza çözüm bulunacaktır. Asus markalı notebook, netbook, ultrabook, laptop, dizüstü bilgisayar gibi cihazlarının sorunları için çözümleri kısa sürede yapılmaktadır. Gerektiği durumlarda yerinde destek bile verilebilir.

Yetkili teknik servise telefon aracılığı ile ulaşan müşteriler için arıza kaydı oluşturulup telefon ile arıza bilgisi alınarak kayıt oluşturulur. Randevu verilen tarihte cihaz kontrolü için yerinde kontrol yapılabilir. Arıza yerinde yapılamayacak gibi ise servise götürülür.

Bazı küçük kolay taşınabilir cihazlar için müşteri tarafından Asus teknik servis adresi tarifi verilerek servis noktasına getirilmesi rica edilir.

Cihazlarınızı teslim aldıktan sonra 1-3 gün içerisinde sorun tespit edilir ve tarafınıza bilgi verilir. Cihaz tamir edilip sorunsuz çalıştığından emin olunduktan sonra müşteri ile iletişime geçilerek adresten teslim alınması yada adrese teslim işlemi için görüşülür.

İzmir – Aliağa teknik servis destek ekibi ile hizmetinizdeyiz. Güler yüzlü personel ve işinde uzman ekip ile mesai saatleri içerisinde arızların çözümü için hazır bulunmaktayız.

Atatürk Mahallesi B.Hayrettin Paşa Mahallesi Bahçedere Mahallesi Bozköy Mahallesi Çakmaklı Mahallesi Çaltılıdere Mahallesi Çıtak Mahallesi Çoraklar Mahallesi Fatih Mahallesi Güzelhisar Mahallesi Hacıömerli Mahallesi Horozgediği Mahallesi Kalabak Mahallesi Kapukaya Mahallesi Karaköy Mahallesi Karakuzu Mahallesi Kazım Dirik Mahallesi Kurtuluş Mahallesi Kültür Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Samurlu Mahallesi Siteler Mahallesi Şehitkemal Mahallesi Uzunhasanlar Mahallesi Yalı Mahallesi Yeni Mahallesi Yenişakran Mahallesi Yukarı Şehitkemal Mahallesi Yüksekköy Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir