Bakırköy Asus servisi

Pendik Asus Servisi

Bu yayını değerlendir

Son zamanlarda, dizüstü bilgisayarların kullanımı önceki yıllara göre daha fazla artmıştır. Evden çalışma ve internet iş olanakları gibi nedenlerle dizüstü bilgisayar kullanımı da yaygınlaşmıştır. Bu durumda, elbette, tamir gibi pek çok hizmete ihtiyaç vardır. Yetkili servisi Asus Pendik’in bu durumda müşterilere hizmet vermek, bu durumda mağdur olarak gereksiz yere para harcayan ve geri alamayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet verdiğinin farkında bile değil. Asus Pendik servisi ile artık Asus dizüstü bilgisayarları onarmak için boşuna para harcamanıza gerek yok. Asus servis merkezi tamir ve bakım hizmeti de vermektedir. Müşteri hizmetleri sunduğumuz Asus Pendik ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde teknolojik gelişmelerle büyük yer tutan Asus markasına ait dizüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar hayatımızın önemli bir parçası. Ürün kalitesine ek olarak, müşterilerimize yetkili servis ağları da sağladığımız kuruluşumuzun gerekli tüm hizmetlerine erişebilirsiniz. Pendik bölgesinde ve Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet ağımız bulunmaktadır. Herhangi bir sorun için sorunlarınıza en kısa sürede en iyi çözümü sunuyoruz. Yetkisiz bilgisayar tamircilerine gitmek yerine, hızlı ve güvenilir onarım tesislerimizden yararlanabilirsiniz. Pendik Asus Servis Destek garantili bir onarım ve bakım işlemi gerçekleştirir.

En konsolide bilgisayar şirketlerinden biri olan Asus, son yıllardaki teknolojik gelişmeleriyle akıllı telefon ve tablet sektörünün öncülerindendir. Elbette kullanıcı tabanı genişleyen Asus’un da destek konusunda iyi olması gerekiyor. Bu nedenle yetkili servislerimiz ile birçok işi gerçekleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize dizüstü bilgisayar ve yedek parça onarımında yardımcı olmaktadır. Onarımlarımız genellikle garanti kapsamındadır. Bu konuda size yardımcı olması için Asus Pendik merkezimizle iletişime geçerseniz, ekibimiz size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Pendik Asus Teknik Servisi

Bir Asus dizüstü bilgisayarınız var ve bozulduğunda servise göndermeyi düşünüyor musunuz? Ancak servisler hakkında herhangi bir bilgi alamıyor musunuz? Dizüstü bilgisayarlar günümüzün gelişen teknolojisinin bir ürünüdür, ancak zor yönleri ve sundukları kolaylıkları vardır. Bunlardan ilki, düzgün çalışmadığında bir servisle tamir etme ihtiyacıdır. İletişim bilgilerinizi ve adresinizi verirseniz Asus laptop tamir servisi ile arızalı ürünlerinizi kapınızdan alıp servisimize getiriyoruz. Ayrıca Aras Kargo dizüstü bilgisayarlarınızı da ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Arızalı cihazlarınızın bakım ve onarımını deneyimli ekibimiz gerçekleştirdikten sonra ürünlerinizi en kısa sürede adresinize iade ediyoruz. Dizüstü bilgisayarlar, her ortamda işle ilgili işlemler yapmamıza ve gittiğimiz her yerde sevdiklerimizle iletişim kurmamıza izin verdiği için tercih edilmektedir. Çünkü onları yanımıza almak oldukça kolay. Ancak bu kolaylığa ek olarak, arıza durumunda tamir etmek oldukça can sıkıcı bir işlemdir. Pendik Asus Yetkili servisi tüm sorunlarınızın çözümü için hizmet vermektedir.

Pendik Asus Laptop Servisi

Asus marka cihazlarınız hasar görmüşse, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek hemen çözüm bulabilirsiniz. Asus laptop anakart tamiri, klavye değişimi, Asus laptop ekran ve panel değişimi, SSD değişimi, edep gerektiren tüm çözümler gibi sizlere hız ve güvenlik sağlayan ekibimizle birlikte hız ve güvenlik ile hizmet vermekteyiz. Ürünün servis ömrü arızanın boyutuna bağlıdır ve yedek parçaların teslim süresi onarım süresini uzatabilir. Bu ihtiyaçlar Asus Pendik dizüstü bilgisayar servislerimiz ile en kısa sürede karşılanmaktadır. Cihazınızda yapılan testler sonucunda hatanın kaynağına ulaşmış profesyonellerden oluşan ekibimizle gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sırasında yeni arızalı parçalar sipariş edilir ve Asus Pendik onarım servisimiz tarafından değiştirilir. Cihaz tekrar test edildikten ve hatanın düzeltildiğinden emin olduktan sonra tekrar adresinize teslim edilecektir.

Asus marka cihazlarınızı garanti kapsamında onarıyoruz. Süresi dolmuş garantisi olmayan bilgisayarlarda üretim arızası olması durumunda, bunları ücretsiz olarak yeni bir parça ile değiştiririz. Pendik Asus servisimiz size gerekli bilgileri sağladıktan sonra sözleşmeli kargo şirketinin yetkilisini ev adresinize yönlendirecek ve cihazı teknik desteğe göndereceksiniz. Bir arıza tespit edilirse, düzeltmek için gerekli önlemler alınacak ve cihaz eve geri gönderilecektir. Arıza tespit işlemleri tamamen ücretsizdir. Asus marka dizüstü bilgisayarınız arızalandıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Pendik numaralı telefondan Asus teknik servis şubelerimizle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bundan sonra Asus Pendik servisi çalışanlarımız gerekli onarımları yaptıktan sonra cihazınızı adresinizden alacak ve adresinize iade edecektir.

Ücretsiz WhatsApp desteği için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir