Bakırköy Asus servisi

Çekmeköy Asus Servisi

Bu yayını değerlendir

Son zamanlarda, dizüstü bilgisayarların kullanımı önceki yıllara göre daha fazla artmıştır. Dizüstü bilgisayar kullanımı, evden çalışma ve çevrimiçi iş fırsatları gibi nedenlerle de yaygındır. Bu durumda, elbette, hizmet gereklidir. Ne yazık ki, birçok kişi yetkisiz şirketler bunlardan yararlanırken program biçimlendirme sorunlarının bilgisayarlarda oluştuğunun farkında bile değil. Bu durumda Asus Çekmeköy Yetkili Servisi müşteri desteği içindir, bu durumda mağdur olarak gereksiz yere para harcayan ve ödeme yapılamayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Asus dizüstü bilgisayarlarınızı Asus servisi ile onarmak için daha fazla gereksiz para harcamayın. Asus acentelerinden biri olan firmamız boyunca tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Müşteri hizmetlerimizle size yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Günümüzde teknolojik ilerleme ile mükemmel bir konuma sahip olan Asus markasının dizüstü bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları hayatımızın önemli bir parçası. Ürün kalitesine ek olarak, müşterilere yetkili servis ağları da sağladığımız kuruluşumuzdan ihtiyacınız olan tüm hizmetlere erişebilirsiniz. Türkiye genelinde bir hizmet ağımız var. Bilgisayarınızda meydana gelen program veya aygıtlarla ilgili sorunlara en kısa sürede en iyi çözümü sunuyoruz. Yetkisiz bilgisayar tamirhanelerine gitmek yerine, hızlı ve güvenilir onarım tesislerimizi kullanabilirsiniz. Asus servis destek garantili bir onarım ve bakım işlemi gerçekleştirir.

En köklü bilgisayar şirketlerinden biri olan Asus, son yıllardaki teknolojik gelişmeleriyle akıllı telefon ve Tablet sektörünün öncülerinden biridir. Kullanıcı tabanı doğal olarak büyüyen Asus’un da iyi destek verebilmesi gerekiyor. Bu nedenle yetkili servislerimiz ile birçok görevi tamamlayarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin dizüstü bilgisayarları ve yedek parçaları tamir etmelerine yardımcı olmaktadır. Onarımlarımız genellikle garanti kapsamındadır. Size yardım etmek için Tıp Merkezine giderseniz, Ekibimiz size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Çekmeköy Asus Teknik Servisi

Bir Asus laptobunuz var ve arıza durumunda servise göndermek istiyor ancak servisler hakkında bilgi alamıyor musunuz? dizüstü bilgisayarlar günümüzün gelişen teknolojisinin bir ürünüdür, ancak zor yönleri ve sundukları kolaylıkları vardır. Bunlardan ilki, düzgün çalışmıyorsa bir servisle onarım ihtiyacıdır. İletişim bilgilerinizi ve adresinizi verirseniz Asus Laptop Tamir Servisi ile arızalı ürünlerinizi kapınızdan alacağız. Ayrıca Aras Kargo ile dizüstü bilgisayarlarınızı ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz.

Arızalı ekipmanınızın bakım ve onarımı uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirildikten sonra ürünlerinizi en kısa sürede adresinize iade edeceğiz. Dizüstü bilgisayarlar tercih edilir çünkü işle ilgili faaliyetleri her ortamda gerçekleştirmemize ve sevdiklerimizle her yerde iletişim kurmamıza olanak tanır. Çünkü onları yanımıza almak çok kolay. Bununla birlikte, bu kolaylığa ek olarak, arıza durumunda tamir edilmesi oldukça zahmetli bir işlemdir. Yetkili ASUS servisi tüm sorunlarınızı çözecek hizmetler sunmaktadır.

Çekmeköy Asus Laptop Servisi

Asus markalı cihazlar hasar görürse, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Asus laptop anakart tamiri, klavye değişimi, SSD değişimi, edep gerektiren tüm çözümler gibi hız ve güvenlik sunan tüm çözümleri size getiren Ekibimizle birlikte hız ve güvenlik ile hizmet vermekteyiz. Ürünün servis ömrü kusurun boyutuna bağlıdır ve parçaların teslim süresi onarım süresini artırabilir. Bu ihtiyaçlar Asus notebook bakımı ile mümkün olduğunca çabuk karşılanacaktır. Cihaz üzerinde yapılan testler nedeniyle arıza kaynağına gelen profesyonel Ekibimiz ile gerekli onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sırasında yeni arızalı parçalar sipariş edilir ve arızalı parçalar Asus onarım servisi ile değiştirilir. Cihazı tekrar test ettikten ve hatanın giderildiğini doğruladıktan sonra tekrar adresinize teslim edilecektir.

Cihazlarınızı garanti kapsamında ASUS markası altında onarıyoruz. Garantinin henüz sona ermediği bilgisayarların üretiminin kesintiye uğraması durumunda, bunları ücretsiz olarak yeni bir parça ile değiştiriyoruz. Kullanıcıya gerekli bilgileri sağladıktan sonra, Çekmeköy müşteri hizmetleri, sorumlu nakliye şirketinin çalışanını ev adreslerine yönlendirecek ve cihazı teknik desteğe gönderecektir. Bir arıza tespit edilirse, arızayı gidermek için gerekli önlemler alınacak ve cihaz evinize geri gönderilecektir. Hata tespit prosedürleri tamamen ücretsizdir. ASUS markasının Dizüstü Bilgisayarı arızalandıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Asus’un teknik destek şubelerine kolayca başvurabilirsiniz. Bundan sonra Asus servis personelimiz gerekli onarım çalışmalarını yaptıktan sonra cihazınızı adresinizden alıp adresinize teslim edecektir.

Ücretsiz WhatsApp desteği için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir