Bakırköy Asus servisi

Başakşehir ASUS Servisi

Bu yayını değerlendir

Son zamanlarda, dizüstü bilgisayarların kullanımı önceki yıllara göre daha fazla artmıştır. Evden çalışma ve internet üzerinde çalışma imkanı gibi nedenlerden dolayı dizüstü bilgisayar kullanımı da yaygındır. Bu durumda, elbette, hizmet gereklidir. Ne yazık ki, birçok kişi bilgisayarlarda yazılım biçimlendirme sorunlarının oluştuğunu bile bilmiyor olsa da, yetkisiz şirketler bunları kullanıyor. ASUS Başakşehir yetkili servisi bu durumda gereksiz yere para harcayan ve mağdur olan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere hizmet vermektedir. Asus Servisi ile artık Asus dizüstü bilgisayarlarınızı onarmak için para harcamanıza gerek kalmıyor. Firmamız ASUS acentelerinin bir parçası olan ve aynı zamanda her konuda tamir ve bakım hizmeti veren bir firmadır. Müşteri hizmetleri sunduğumuz Asus ile kaliteli Hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde teknolojik gelişmelerle büyük yer tutan Asus markasının dizüstü bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları hayatımızın önemli bir parçası. Ürün kalitesine ek olarak, müşterilerinize yetkili servis ağları sağladığımız Kuruluşumuzdan ihtiyacınız olan tüm hizmetlere erişebilirsiniz. Başakşehir’de ve Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet ağımız bulunmaktadır. Bilgisayarınızda yazılım veya donanım sorunları yaşıyorsanız, sorunlarınıza mümkün olan en kısa sürede en iyi çözümü sunacağız. Yetkisiz bilgisayar onarımları yapmak yerine, hızlı ve güvenilir onarım yeteneklerimizden yararlanabilirsiniz. ASUS Servis garantili onarım ve bakım gerçekleştirir.

En köklü bilişim şirketlerinden biri olan Asus, son yıllardaki teknolojik gelişmeleriyle akıllı telefon ve tablet sektörünün öncülerindendir. Elbette kullanıcı tabanını genişleten ASUS’un da Destek konusunda iyi olması gerekiyor. Bu yüzden yetkin hizmetlerimizle çok iş yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize dizüstü bilgisayar ve yedek parça onarımında yardımcı olmaktadır. Onarımlarımız genellikle bir Garanti kapsamındadır. Size yardımcı olması için Başakşehir’deki Asus merkezimizle iletişime geçerseniz, ekibimiz size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

ASUS teknik servis

Asus dizüstü bilgisayarınız var ve arızalıysa servise göndermeyi mi planlıyorsunuz? Ancak servisler hakkında herhangi bir bilgi almıyor musunuz? Dizüstü bilgisayarlar günümüzün gelişen teknolojisinin bir ürünüdür, ancak sundukları olanaklara ek olarak zor yönleri de vardır. Birincisi, düzgün çalışmıyorsa bir Asus yetkili servis tarafından onarılması gerektiğidir. İletişim bilgilerinizi ve Adresinizi verirseniz Asus laptop Tamir servisi ile arızalı ürünlerinizi kapınızdan teslim alırız. Ayrıca, dizüstü bilgisayarlarınızı bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Arızalı ekipmanlarınızın deneyimli ekibimiz tarafından bakım ve onarımının ardından ürünlerinizi en kısa sürede adresinize geri göndereceğiz. Dizüstü bilgisayarlar tercih ediliyor çünkü nereye gidersek gidelim her ortamda ticari işlem yapmamıza ve sevdiklerimizle iletişim kurmamıza izin veriyorlar. Onları yanımızda taşımak kolaydır. Ancak bu kolaylığa ek olarak, arıza durumunda onarım oldukça zor bir süreçtir. Başakşehir’in ASUS Yetkili Servisi tüm sorunlarınızı çözmek için tasarlanmıştır.

Asus Dizüstü Bilgisayar Servisi

Asus cihazlarınız hasar görmüşse, yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmektir. Asus Laptop anakart tamiri, klavye değişimi, SSD değişimi gibi beceri gerektiren tüm çözümleri size sağlayacak ekibimizle birlikte hız ve güvenlik konularında hizmet vermekteyiz. Ürününüzün servis ömrü kusurun boyutuna bağlıdır ve yedek parçaların teslim süreleri onarım süresini uzatabilir. Asus Dizüstü Bilgisayar hizmetlerimiz ile bu ihtiyaçlar en kısa sürede karşılanmaktadır. Cihazınızda gerçekleştirdiğiniz testler sonucunda kusurun kaynağına ulaşan profesyonel ekibimiz ile gerekli onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte yeni arızalı parçalar sipariş edilir ve arızalı parçalar Başakşehir Asus Tamir Servisi tarafından değiştirilir. Hatanın düzeltildiğinden emin olmak için cihazınız tekrar test edildikten sonra tekrar adresinize teslim edilecektir.

Garantisi devam eden bilgisayarlarda üretim hataları olması durumunda, bunları ücretsiz olarak yeni parçalarla değiştireceğiz. Başakşehir Asus servisimiz size gerekli bilgileri verdikten sonra sözleşmeli navlun şirketinin temsilcisini evinize iletecek ve cihazı Teknik Desteğe gönderecektir. Bir arıza tespit edilirse, onarmak için gerekli önlemler alınacak ve cihazınız eve gönderilecektir. Sorun giderme tamamen ücretsizdir. Asus dizüstü bilgisayarınız arızalıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, ASUS teknik servis mağazalarımızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bundan sonra Asus servis acentelerimiz cihazınızı adresinizden alacak ve gerekli onarımlardan sonra adresinize iade edecektir.

Ücretsiz WhatsApp desteği için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir