Taksim Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Taksim Asus Teknik Servisi 

Bilgisayarlarda oluşabilecek problemlerin çözümlenmesi için Taksim Asus yetkili servisi alanında hizmet veren firmamıza getirebilirsiniz. Yetkili servislerde yapılacak parça değişimi ve gerekli işlemler de garanti söz konusudur. Garanti söz konusu olmayan ve yetkili olan firmalarda bilgisayarınızın tamiratını gerçekleştirmelisiniz. Bu anlamda yanlış yapılan bir işlem sonrasında firmalar kendini korumak amacıyla böyle bir işlem yapılmadığını öne sürebilirler. Bu durumlara maruz kalmak adına yetkili servislerden bu hizmeti alabilirsiniz. Taksim Asus servisi alanında hizmet veren firmamız profesyonel ekipten oluşarak sorunlarınız kısa süre çözümlenmesi için adımları başlayacaktır. Kaliteli hizmet verdiğimiz Taksim Asus teknik servisi firmamızdan yapılacak tüm işlemler garanti anlamında kaliteli parçalarla yapılmaktadır. Müşterilerin mağduriyetini engelleyen yenilikçi çözümlerimiz vardır. Bu yenilikçi çözümlerimizden faydalanmak için bilgisayarınızda oluşan problemler ile birlikte firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Bilgisayar Modeli İçin Kurumsal Hizmet

Hizmet verdiğimiz firmamızdan, notebook model bilgisayarlarında teknik servis hizmeti gerçekleştirilir. Bu teknik servis hizmetinde amaç müşterilerimizin yarım kalmış işlerinin kısa sürede tamamlanarak teslim edilmesidir. Bilgisayarların donmaya başlamasından dolayı oluşan problemler de yeterli bellek alanının bulunmamasından kaynaklı veriler silinebilir. Bu verileri silme esnasında yedekler alınarak müşteriye teslim edildiği netbook model bilgisayarın hafızası çok kısa sürede de olabilir. Onun için harici bellek yanınızda taşıyabilirsiniz. Belleklere alacağınız yedeklenen sayesinde bilgisayarınızdaki verileri sıfırlayabilirsiniz. Bilgisayarda veri fazlalığını sıfırlamak için firmamıza getirebilirsiniz. Ultrabook model bilgisayarınızda oluşan donma problemleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayarınızı Her şeyden Önce Sevin

Laptop model bilgisayarlar kullanım sırasında dikkat edilerek daha fazla kötü ya da olumsuz durumların oluşmaması sağlanır. Kullanımı sırasında yapılabilecek en küçük bir hata dizüstü bilgisayar modelinde oluşan hataya geri dönüş olmayacak bir şekilde sonuçlanabilir. Bu olumsuz durumlar oluşmaması için bilgisayarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Kullanırken de üzerinde çay yemek ya da farklı bir eşya konumlandırmamanız gerekir. Kınanın üzerine dökülebilecek bu eşyalar ile bilgisayarınızın ana kartını yakabilirsiniz. Sıcak suyun dökülmesi ile birlikte klavyenin tuşları basılmayacak hale gelebilir.

Yetkili Servis Hizmeti

Firmamıza Asus yetkili servisi telefon ile ulaşarak sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Asus teknik servisi adresi  üzerinde yer alan firmamıza telefonla görüştükten sonra bilgisayar problemlerin çözülmesi için getirebilirsiniz. Çok veri olmasından dolayı kaynaklanan bu donma sorunu için verilerinizin yedekleri alınarak bilgisayarınız İlk günkü hale getirilir. Bu sıfırlama işleminden sonra kullanım anlamında işlerinizin halledilmesi için tercih ettiğiniz programları kurabiliriz. Bilgisayar sıfırlama işlemi ile birlikte bilgisayar alanında hafıza olarak az bir yere sahip alanın daha çok artması sağlanır. Oyun oynarken yeterli görüntü kalitesini vermeyen ekran modelleri içinde, ana karta uygun ekran kartı ilave edilir. Bu ekran kartı ilave edildikten sonra oyunları daha keyifli bir şekilde oynayabilir ve filmler izleyebilirsiniz. Bilgisayarlarda ani bir hareket sonucunda oluşabilecek kırıklarda, firmamızdan uygun fiyata bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bilgisayar ekranları özellikle ince bilgisayarlar ekranı çok hafif hareketlerle bile kırılabilir. Bilgisayar LCD ekranlarda görüntü kalitesi çok kaliteli olduğu için sonrasında problemler oluşabilir. Piyasada yer alan bilgisayar teknik servisi firmalarının sunduğu hizmetler kıyaslandığında firmamız daha kaliteli ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine daima hizmetini devam ettirmektedir. Müşterilerimizin memnun olmasını sağlayacak herhangi bir durum teşkil eden kurumlar kısa sürede çözümlenir.  Problemlerin çözümlenmesi süresi ne kadar firmamız tarafından kısa sürede olacağını söylenebilse de bazı durumlarda değişkenlik gösterebilir. Bu değişkenlik göstermesi gereken durumlardan birisi de parça değişimi yapılacak zamanlarda uygun parçanın tedarik edilme süresi olarak belirtilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir