Şişli Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

İnsanların yepyeni fikirleri ile teknoloji adına geliştirdikleri elektronik cihazlar günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Küçük ve büyük fark etmeksizin bu mekanik ürünler her evde, şirket ortamında ve hayatımızın içinde önemli bir yere sahiptir. Bizlere yardımcı olan cihazların arasında bulunan bilgisayarlar ile her işimizi hızlı yapmaktayız. Ancak üretiminden kaynaklanan ya da sık kullanımları ile bir süre sonra çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Bunun gibi sorunlar ortaya çıktığında ürünün işleyiş durumu değişerek, uzun süre işimize engel olmaktadır. Bu yüzden tek başımıza üstesinden gelemeyeceğimiz teknik hataların ve arızaların çözümü olan sistem kurtarıcı programlar için teknik servislere başvurulmaktadır.

Elektronik olan her eşyanın bakımını ve onarımını yapan, teknik problemler ile karşılaşıldığında sizlere yardımcı olan ilk müdahale merkezi teknik servislerdir. Şişli Asus yetkili servisi alanında elektronik cihazların problem niteliğindeki arızalarının en iyi çözüm yolları ile teknik hizmetlerimizi uzman çalışanlarımız ile teminat göstererek, güvenilir servis sunmaktayız. Teknik yardıma ihtiyaç duyduğunuzda cihazınızın içinden hiçbir parçanın eksilmemesi ya da kaybolmaması için işini ciddiye alan kaliteli servis sunan şirketlerin seçilmesi oldukça önemlidir. Bu cihazların tamir ve bakımı sırasında garantisi olan ya da olmayan ürünlerin tüm parçalarının dışarı çıkartılması gerekiyor ve uygulamaları özensiz yapanlarda olabilir. Bu yüzden bizler yanınızda olup, sunduğumuz servis ile sizlerin taleplerinize bağlı kalarak ve izniniz olmadan ürünün parça değişimini yapmamaktayız. Çünkü yanlış bir işlem ya da yeni bir masraf çıkartmak istemeyiz. Netbook cihazlarından tam verim alınmak isteniyor ise tarafımızdan destek alabilirsiniz.

Bilgisayarların En Gelişmiş Teknik Servis Hastanesi

Her şeyin iyileştirme mekanı var olup, bilgisayarlarında en gelişmiş teknik hastanesi olan Şişli Asus servisi elektronik ürünlerin sıkıntılı anlarında imdadına yetişmektedir. Teknik servisimizin tedavi çözümleriyle en kısa zamanda bilgisayarlarınızın sorunları giderilmektedir. Ayrıca servisimiz Asus markalı ürünlerin orijinal parçalarını daima elinde bulundurarak en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Elektronik cihazlarınızın içinde bulunan her parçayı servisimizden temin etme imkanına da sahip olup, memnun olmadığınız durumlarda ise değişimini de sağlamaktayız. Asus markalı ürünlerinin parça satış işlemini yapmamaktayız. Diğer cihazların parçalarını ise servisimizden garantili olarak satın alabilirsiniz. Bizler sadece Asus markalı dizüstü bilgisayarlar ürünlerinin değil, tüm elektronik cihazlar için sizlere teknik olarak yardımcı olmaktayız.

Her Bilgisayar Çeşidine Teknik Destek

Teknik destek verdiğimiz cihazlar; notebook ve diğer modelleri birbirleriyle aynı özellikleri taşıyarak, küçük, formatları geliştirilmiş ve daha modern üretilmiş cihazları kapsamaktadır. Servisimiz bu ürünlerin tüm malzemelerinin olası sıkıntılarında bakımını ve tamirini üstlenerek en verimli çözümler ile sizlere teknik yardım hizmeti vermektedir. Amaçlarımızın en başında gelen, garanti süresini doldurmuş cihazlarınızın da tamiratını en kaliteli servis hizmetlerimiz ile ekonomik fiyatlarla sunmaktır. Laptop konusunda da gerekli teknik destek verilmektedir. Ultrabook konusunda da uzman personelden yardım alabilirsiniz.

Şişli Asus teknik servisi olarak her bilgisayar çeşidinin bakım ve onarımını yaparak, sizlere teknik destek vermekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini önemseyerek, cihazlarınız servisimizde kaldığı günlerde itina ile sorunları çözerek hızlı teknik hizmet vermekteyiz. Asus yetkili servisi telefonunu arayarak, herhangi bir bilgisayar probleminiz olduğunda bizlere iletebilirsiniz. Elektronik olan bilgisayarlarınız hakkında bilgi alabilir ve teknik hizmet isteyebilirsiniz. Sizlerin çözemediğiniz bilgisayar programlarının da hata göstermesi halinde yine telefonlarımız başında yedi yirmi dört hizmet vermek için beklemekteyiz. Teknik servisimizin irtibat telefonuna bilgilerimizin bulunduğu bölümden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefon görüşmelerinde teknik servisin yetersiz kalması durumunda Asus teknik servisi adresi ile iletişime geçebilir ve ürünün tamiratını isteyebilirsiniz. Servisimiz her bilgisayar çeşidini kalite kapsamında güvenilir hizmet sunarak, kısa zamanda bakımı yapıp, sizlere teslim etmektedir.

19.Mayıs Mahallesi Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi Fulya Mahallesi Gülbahar Mahallesi H.Edip Adıvar Mahallesi H.Rıfat Paşa Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Harbiye Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptan Paşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi M.Şevket Paşa Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi Merkez Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi Yayla Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir