Eminönü Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Eminönü Asus Teknik Servisi

Teknolojik ürünler içerisinde yer alan bilgisayarlar hayatı kolaylaştıran ana etkenlerin başında gelir. Bilgisayar alacağınız zaman mutlaka özellikli bir model olması işinizi daha da kolaylaştırır. Bu açıdan uzun süreli kullanım açısından da önem taşır. Bilgisayarınızı düzenli olarak kullanıyorsanız ve herhangi bir arıza durumunda uzman servislerden destek almanız yararınıza olacaktır. Bilgisayarlar zaman içerisinde belirli arızalar verebilirler. Özellikle laptop modellerinde virüs bulaşması görülebilir. Virüsler internet ortamından bulaşabildiği gibi bilgisayarınıza veri aktarma aşamasında da olabilir. Virüs bulaşan bir bilgisayar performans açısından size verim sağlamayacaktır. Yavaş çalışacak ve zamanla da kendisini kapatabilecektir. Bu gibi durumalar da virüsün temizlenmesi gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç alınabilir. Emine Asus yetkili servisi olarak ilgili virüsün verilerinize zarar vermeden temizlemesini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca verilerinize zarar gelmemesi de uzmanlık isteyen bir konudur.

Bilgisayarım Açılmıyor Ne Yapmalıyım

Dizüstü bilgisayarlar günümüzde en çok sık kullanılan ürünler arasında gelir. Taşınması kolay olmakla beraber de performans açısından da oldukça kuvvetlidir. Bu bilgisayarı kullandığınız zaman açılmama sorunu yaşıyorsanız işletim sisteminden donanımına kadar arızası olabilir. Güç kaynağı sorunu var ise bununla ilgili arıza giderilmelidir. Bu konuda uzman personelimiz size özel olarak yardımcı olacaktır. Garantili bir şekilde tamir hizmeti verilerek bilgisayarınızın onarımını yapar. Bu işlemler uzmanlık gerektirdiğinden dolayı güvenilir hizmet almanız yararınıza olacaktır. Firmamız bu hizmeti geçmişten günümüze emin adımlar ile vermektedir. Masaüstü bilgisayarlarınız açılmadığında firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Eminönü Asus servisi olarak açılmayan bilgisayarların arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra işleme alınır ve kısa süre içerisinde işlemleri sonuçlandırılır. Bilgisayarınız açılıyor ancak kendini resetliyor ise bu da işletim sistemi bir sorun olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun için profesyonel bir formatın atılması işinizi kolaylaştıracaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta verilerin kaybolmamasıdır.

Bilgisayarımdan İnternete Giremiyorum

Kullandığınız bilgisayar üzerinden tüm çabalarınıza rağmen internete giremiyor iseniz firmamızdan destek alabilirsiniz. Bunun birçok nedeni olabilir. Öncelikle cihazınızın ayarları kontrol edilmeli ve daha sonra işlem yapılmalıdır. Bu da çok netbook ürünlerinde görülebilmektedir. Firmamız bu konuda gerekli desteği kurumsal olarak size sunacaktır. İnternete girememe bir sorun olduğu gibi bazen de bilgisayarınızın kapat tuşuna basmanıza rağmen kapanmaz. Bu da bir arıza türüdür. Bilgisayarından tam bir performans almak istiyorsanız bakım hizmetlerimizden yararlanmanız gerekir.

Bilgisayarım Gürültülü Çalışıyor

Bazı bilgisayarlarda fandan kaynaklı arızalar meydana gelebilmektedir. Fanda oluşan arıza cihazın gürültülü çalışmasına olanak sağlar. Ayrıca aşırı ısınmasında da etkili olur. Fanın üzerinde biriken tozlar gürültülü çalışmasına olanak sağlayacağından bu tozların temizlenmesi gerekir. Bunun için kasanın içerisi açılmalı ve temizlik titizlik içerisinde yapılmalıdır. Kasa içi temizliği uzmanlık isteyen bir konu olduğundan ana karta ve diğer ürünlere zarar vermeden temizlik yapılması gerekir. Notebook cihazların bakımı da servisimizde yapılmaktadır. Temizlik konusunda da profesyonel temizleyici ürünler kullanmanız yarınıza olacaktır. Eminönü Asus teknik servisi çalışanlarımız eğitimli ve tüm bilgisayar modellerinde tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Ultrabook cihazlarınız konusunda da firmamız size özel olarak yardımcı olmaktadır.

Bilgisayarınız Arızalandığında Yapmanız Gerekenler

Bilgisayarınız arızalandığında cihazı adresimize getirebileceğiniz gibi kargo yolu ile de gönderim sağlayabilirsiniz. Cihazlarınızı adresimize kargo ile göndermeden önce Asus yetkili servisi telefonu üzerinden arıza kaydı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra cihazlarınızı Asus yetkilisi servisi adresi üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz. Size sunulan tüm hizmet içerikleri garanti kapsamı içerisinde sunulur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir