Sincan Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Sincan Asus Teknik Servisi

Ankara bilgisayar kullanımı konusunda kendini geliştirmiş bir şehir konumunda yer almaktadır. Özellikle Sincan Ankara’nın en gelişmiş bölgelerinden biridir. Birçok firma bilgisayar kullanımında da oldukça başarılı işler çıkarmaktadır. Kurumsal olarak bilgisayar kullanıyorsanız bakımlarına özen göstermeniz gerekir. Ayrıca verilerinizi yedek altına da almayı unutmamalısınız. Bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız mutlaka çantasında taşımalısınız. Çünkü kırılma sonrası ekran da hasar oluşabilmektedir. Bunlara dikkat ederek bilgisayar kullanımından daha fazla performans elde edebilirsiniz. Laptop ürünlerinde genellikle arızalar kameralardan kaynaklanabilmektedir. Kamera kısmı bozulabilmekte buda görüntülü konuşmanın önüne geçebilmektedir. Bunun için profesyonel bir servisten destek alabilirsiniz. Ayrıca cdrom kısmında da arızalar meydana gelmektedir. Okuma bölmesi bozulduğundan dolayı herhangi bir programı yükleyemezsiniz.

Güç Kaynağı Arızaları

Bilgisayarınızda güç kaynağı arızaları meydana geldiğinde mutlaka uzman bir firmadan destek almanız gerekir. Çünkü arıza diğer arızaları da tetikleyebilir. Sincan Asus yetkili servisi olarak geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Güç kaynağı arızalarında uzman personel kısa süre de yardımcı olarak onarım işlemini tamamlar. Bilgisayarlar teknolojik ürünler olduğu için tamir konusunda gerekli teknik alt yapıya sahip olmak gerekir. Bundan dolayı sektör içerisinde başarı grafiği yüksek olan firmamız geniş hizmet ağı ile de yardımcı olmaktadır. Güç kaynağı arıza nedenleri genellikle elektrik kaynaklı olabilmektedir. Ya da kullanıcının bilgisayarı direk fişten çekmesi durumunda yaşanabilmektedir. Sincan Asus servisi olarak servisimize gelen tüm bilgisayar modelleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir edilir. Garanti kapsamı içerisinde sunulan bu hizmetin içerisinde müşteri memnuniyeti de ilk sırada yer alıyor.

Sıvı Kaynaklı Arızalar

Bilgisayar kullanımında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de sıvı alımıdır. Bilgisayara sıvı döküldüğünde zaman içerisinde oksitlenme yapacak ve bilgisayarınızda arıza meydana getirecektir. Sincan Asus teknik servisi hizmet içeriğimizde sıvı arızalarına karşı çözüm önerileri de bulunmaktadır. Bundan dolayı sizde bu hizmetlerden yararlanabilir ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Netbook cihazlarına sıvı döküldüğünde hemen elektrik ile bağlantısını kesmeniz gerekir. Daha sonra servisimize ulaşarak cihazınızı bırakabilirsiniz. Eğer iş yoğunluğundan dolayı servisimize gelemiyor iseniz o zaman Asus teknik servisi adresi üzerinden cihazlarınızı kargo ile gönderebilirsiniz.

Bilgisayar Tamirini Nasıl Yapılır

Servisimize gelen notebook cihazlarınız öncelikle kayıt altına alınır. Daha sonra arıza teşhisi için uzman personelimize verilir. Uzman personel cihazınızı inceleyerek arızasını belirler. Sizin belirttiğinizin dışında herhangi bir arızası var ise tarafınıza bildirimi yapılır. Daha sonra onarım işlemine geçilir. Onarım işlemi uzman personel tarafından yapılır. Eğer bilgisayarınız için parça değişmesi gerekiyor ise gerekli özellikteki parçalar firmamız tarafından temin edilerek garantili bir şekilde değişimi yapılır. Tüm bu hizmetler sizin memnuniyetiniz içerisinde verilmektedir. Ayrıca hizmetlerimiz ve firmamız yasal çerçeve içerisinde yer almaktadır. Güvenle hizmet alabilirsiniz. Ultrabook cihazlarınızdan diğer tüm cihaz seçeneklerinize kadar ayrıntılı bir onarım hizmeti verilir. Ayrıca bilgisayarınızın temizlik bakımı da yapılmaktadır. Tozlanan bilgisayar performans açısından yeteri verimi vermeyecektir. Bunun için düzenli olarak bakımının yapılması daha sağlıklı sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Temizleme işleminde mutlaka teknik destek almayı unutmayın. Bilgisayarın içerisindeki diğer parçalara zarar vermeden temizlik işleminin yapılması gerekir. Bunun için de alanında uzman birinin olması gerekir. Firmamız bilgisayar bakımı ve onarımı konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak size yardımcı olmaktadır. Bunun için Asus yetkili servisi telefonu arayarak destek alabilir hem de bilgisayarınızın durumunu hızlı bir şekilde sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

29 Ekim Mahallesi Adalet Mahallesi Ahi Evran Mahallesi Akçaören Mahallesi Akşemsettin Mahallesi Alagöz Mahallesi Alcı Mahallesi Anayurt Mahallesi Andiçen Mahallesi Atatürk Mahallesi Bacı Mahallesi Beyobası Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çiçektepe Mahallesi Çoğlu Mahallesi Çokören Mahallesi Erkeksu Mahallesi Ertuğrulgazi Mahallesi Esenler Mahallesi Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Gazi Mahallesi Gazi Osmanpaşa Mahallesi Girmeç Mahallesi Gökçek Mahallesi Hisarlıkaya Mahallesi Hürriyet Mahallesi İlyakut Mahallesi İncirlik Mahallesi İstasyon Mahallesi İstiklal Mahallesi Kesiktaş Mahallesi Malazgirt Mahallesi Malıköy Mahallesi Maraşal Çakmak Mahallesi Menderes Mahallesi Mevlana Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Mülk Mahallesi Osmaniye Mahallesi Osmanlı Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi Plevne Mahallesi Polatlar Mahallesi Saraycık Mahallesi Selçuklu Mahallesi Tandoğan Mahallesi Tatlar Mahallesi Törekent Mahallesi Türkobası Mahallesi Ulubatlı Hasan Mahallesi Ücret Mahallesi Yeniçimşit Mahallesi Yenihisar Mahallesi Yenikayı Mahallesi Yenipeçenek Mahallesi Yunus Emre Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir