Pursaklar Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Pursaklar Asus Teknik Servisi 

Asus marka elektronik cihazlarınızın tamir, bakım ve servisi konusunda  Pursaklar Asus yetkili servisi  olarak size servis veriyoruz. Asus cihazları tercih etmenizin sebebi de yaygın yetkili servis olmasıdır. Asus marka cihazınız notebook, masaüstü bilgisayar, bilgisayar ekipman ve aksesuarları, netbook, ultrabook, laptop, dizüstü bilgisayar ve cep telefonu ya da bilgisayar aksesuarı olabilir, tüm bu cihazların tamiri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak kaliteli hizmet vermekte ve size kalıcı çözümler üretmekteyiz. İhtiyaç halinde size yardımcı olabilmek için telefon destek hattımız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Servisimiz hafta içi her gün hizmet vermektedir.

Servisimiz Garantili Tamir Yapmaktadır

Verdiğimiz hizmetin kalitesine güvendiğimiz için de Pursaklar Asus servisi olarak her türlü cihazınızın tamiri garantili olarak yapılır. Arıza kayıt işlemi için bize telefon ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz. Cihazınızla beraber servisimize geldiğinizde size arıza ile ilgili bilgi verilecek servisimiz kapsamında yapılabilecek arızalar için cihazlarınız garantili olarak yapılacaktır. Cihazın tamirat süresi 2 ile 5 gün arasında değişebilmektedir. Cihazınız için eğer yedek parça temini yapılması gerekiyorsa parça temin edilene kadar geçen sürede isterseniz cihazınızı siz muhafaza edebilirsiniz. Servisimizde yapılan tamir işlemleri bizim garantimiz altındadır, bu konuda cihazının için aynı problemi yaşamanız durumunda cihazınızın tamiri ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yapılacaktır.

Asus Servisimizde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Pursaklar Asus teknik servisi olarak size sunduğumuz hizmetler şunlardır; Notebook ekran değişimi ve tamiri, ana kart değişimi, şarj yuvası değişimi, usb soket değişimi, kamera ulaşılamama problemi ve kamera değişimleri, bellek artırma, hard disk yenileme, fan temizlikleri, şarj aleti kablolarındaki arızalar, işlemci hızlandırma ve arttırma gibi hizmetlerdir. Netbook cihazlarınız için aksesuarlar yedek parçalar servisimizden temin edilmektedir. Serviste bulunmayan fakat talep ettiğiniz parça ve Mouse (fare), klavye, kamera, harici bellek gibi ekipmanlar için sipariş getirtilerek size bu cihazların teminini sağlıyoruz. Dizüstü bilgisayar için yaşanan en çok problem ise fazla ısınma ve şarj problemidir.

Bu tip cihazların ilk alındığında bataryaları 4 ile 5 saat arası giderken zamanla kullanıma bağlı olarak batarya ömürleri çok azalmaktadır, bu da bilgisayarın kullanım amacına uygun olmadığından tamir edilmesi gerekir, size bu konuda hizmet veriyoruz. Ultrabook cihazlar daha uzun batarya ömrüne sahip olduğundan bunu Asus servisi olarak size bu cihazların istediğiniz modelini sipariş üzerine en kısa sürede temin etmekteyiz. Asus marka tüm cihazlarınız için her türlü hizmeti en yüksek kalitede vermekteyiz.

Ankara Pursaklar’ Da Hizmet Veriyoruz.

Ankara ilinde Asus teknik servisi adresi için internette aratıp bize ulaşabilirsiniz. İnternette arama kısmına Pursaklar Asus teknik servis adresi yazarak bu ilçedeki servislerin adres ve telefonlarını içeren listeler bulabilirsiniz. Bize telefonla ulaşmak için  Asus yetkili servis telefonu yazarak bize ulaşabilirsiniz. Telefonla gelen arıza talepleriniz için yetkili arkadaşımız cihazınızda bulunan arızayı anlatmanızı isteyecektir, sizden alınan arıza bilgisi ve iletişim bilgileriniz alındıktan sonra teknik servis bölümünde bulunan arkadaşlarımız size arıza konusunda yardımcı olacaklardır. Servis adreslerimize siz de cihazınızı alıp gelebilirsiniz. Bu durumda size cihaz arızası ve tamiratıyla ilgili bilgi direk teknik bölüm tarafından verilecek ve tamirat süresi de yaklaşık olarak size bildirilecektir. Servis ücreti ise onarılacak arıza ve ihtiyaç olacak parçalara göre değişkenlik gösterir, servisimizin sabit bir ücreti olmayıp bu konu hakkındaki bilgi size servis tarafından verilir. Tamirata alınan cihazının durumunu telefonla takip edebilirsiniz ve her türlü bilgiyi servisimizden alabilirsiniz. Ödemeyi ise tamirat işlemi bittikten sonra cihazınızı alırken yapabilirsiniz.

Abadan Mahallesi Altınova Mahallesi Ayyıldız Mahallesi Fatih Mahallesi Karaköy Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kösrelikkızığı Mahallesi Merkez Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Peçenek Mahallesi Saray Cumhuriyet Mahallesi Saray Fatih Mahallesi Saray Gümüşoluk Mahallesi Saray Osmangazi Mahallesi Sirkeli Yeşilova Mahallesi Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi Tevfik İleri Mahallesi Yeni Karaköy Mahallesi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Yunus Emre Mahallesi Yuva Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir