Haymana Asus Teknik Servisi

Bu yayını değerlendir

Haymana Asus Teknik Servisi

Sunduğumuz hizmetlerle yıllardır sizlere hizmet veren teknik servisimiz, çalışmalarımızda kaliteyi sizlere sunmaktayız. Haymana Asus teknik servisimiz müşterilerimizin talep ve isteklerini etkili bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Firmamız, kalitenin varılması gereken bir hedef olarak değil kalitenin gelişim ve değişimle doğru orantılı olarak sağlandığını düşünmektedir. Bu düşünce çerçevesinde her gün daha çok gelişen teknolojiyi yakından takip ederek çalışma bünyemizde bu gelişim ve değişimleri uygulamaktayız. Gelişime açık olan çağdaş firmamız son model teknolojiyi ürünlerin yapımında kullanmaktadır. En kaliteli şekilde çalışma şeklini sürdüren firmamız, sizlerin memnuniyetini sağlamak için oldukça uygun fiyatlarla çalışmalarını devam ettirmektedir. Kurumsal hizmet anlayışımızla vermiş olduğumuz teknik hizmet ile rakiplerimizin arasında ki lider konumumuzu devam ettirmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre çalışma yürütmeyi amaç edindik. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önem teşkil eden bir konudur. Sürdürmüş olduğumuz varlığımızla kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını göz ardı etmeden bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Haymana Asus yetkili servis yapmış olduğu ürün tamiratlarını garantili bir şekilde yaparak ürün teslimatı sonrası doğabilecek herhangi bir sorunda soruna hemen müdahale ederek çözüm odaklı çalışmaktadır. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası sunmuş olduğumuz hizmetler ile hizmet öncesi nasıl müşterilerimize ilgi ile hizmet veriyorsak aynı şekilde hizmet sonrası da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Garantili ürünlerinizin tamiratında teknik servisimiz herhangi bir ücret temin etmeden ürünleriniz tamiratlarını gerçekleştirmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli servisimiz doğrultusunda ticari hayatımızda oldukça yol yürüdük. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an anında müdahale ile taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz taktirler neticesinde her gün daha çok büyüyerek gelişmekteyiz. Sizlerden almış olduğumuz taktirleri önemsediğimiz gibi eleştirilerinizi de önemseyerek çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştirmekteyiz. Teknik servis sektöründe ki rakiplerimize göre çok daha uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Amacımız Siz Değerli Müşterilerimize En Mükemmeli Sunmak

Yıllardır çalıştığımız bu sektörde edinmiş olduğumuz deneyim ve özgüvenimizle varlığımızı devam ettirmekteyiz. Ticari hayatımız da kurulmuş olduğumuz ilk günden bu yana hizmetlerimiz de edinmiş olduğumuz doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile sizlerin memnuniyetini sağlamaktayız. İşinde profesyonel ve güler yüzlü çalışma ekibimizle sizleri en iyi hizmeti sunmaktayız. Koordineli olarak işimiz de yürütmüş olduğumuz çalışma prosedürümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Haymana Asus servisi müşterilere ihtiyaç duydukları her an hizmet vermektedir. Teknik servis olarak gururla ve özgüvenle yaratmış olduğumuz markamızı, sürekli yenilenerek, değişerek geliştirdiğimiz rekabetçi projelerimizle gelişim ve büyüme odaklı hedeflerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Haymana Asus teknik servisi yapmış olduğu işlemlerde her daim ödenen paranın hakkını vermeyi amaçlamaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerle almış olduğumuz paranın büyük oranda hakkını vermekteyiz.

Sizlerin Sadece Bir Adım Uzağındayız

Teknik servis hizmetimizi gerçekleştirmiş olduğumuz Haymana Ankara’nın bir ilçesidir. Kaplıcaları ile ünlü olan bu ilçe yüzeyi genel olarak dalgalı sırtlar ve aralarında bulun vadilerden ibarettir. Haymana tahıl baklagiller ekimi ve hayvancılığı ile Ankara’nın önemli ilçelerinden biri durumundadır. Tahıl ekimi ve tiftik yetiştiriciliği halkın geçiminde önemli rol oynayan geçim kaynaklarıdır.

Kalite de sınır tanımayan firmamız kurumsal olarak gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri geliştirerek ve yenileyerek sürdürmektedir. Misyon ve vizyon edinmiş olduğu müşteri memnuniyetini değerli müşterilerine özel sunmuş olduğu hizmetlerle sağlamaktadır. Benimsemiş olduğu bu vizyon ve misyonunu yıllardır hiç değiştirmeden amaç edinmiş bu amaç doğrultusunda sizlere hizmet vermiştir. Notebook tamiratlarınız da teknik servisleri dolaşmadan bizlere gelerek bilgisayarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. Aynı şekilde netbook tamirlerinizde de güvenle teknik servis firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda güvenle iş birliği içerisinde beraber yürümüş olduğumuz bu yolda firmamıza güvenerek ultrabook tamirlerinizi firmamızda yaptırabilirsiniz. Tamiratı için her teknik servise güven olmayan laptop bilgisayarlarınızı da özenle tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Dizüstü bilgisayar tamiratı her teknik serviste özel olarak yapılamamaktadır. Değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bizleri gözünüz kapalı şekilde tercih edebilirsiniz. Arızanın ne olduğuna dair bilgi almak için Asus yetkili servis telefonu edinerek bizlere oradan ulaşabilir sorularınıza kolay yoldan yanıt arayabilirsiniz. Arızanın kesinleşmesi durumunda Asus yetkili servis adresi edinerek firmamıza uğrayıp soruna ortaklaşa bir çözüm üretebiliriz.

Ahırlıkuyu Mahallesi Aktepe Mahallesi Alahacılı Mahallesi Altıpınar Mahallesi Ataköy Mahallesi Bahçecik Mahallesi Balçıkhisar Mahallesi Boğazkaya Mahallesi Bostanhüyük Mahallesi Bumsuz Mahallesi Büyükkonak Mahallesi Büyükyağcı Mahallesi Cihanşah Mahallesi Cingirli Mahallesi Culuk Mahallesi Çaldağ Mahallesi Çalış Mahallesi Çatak Mahallesi Çayraz Mahallesi Çeltikli Mahallesi Demirözü Mahallesi Dereköy Mahallesi Deveci Mahallesi Devecipınarı Mahallesi Durupınar Mahallesi Durutlar Mahallesi Emirler Mahallesi Esen Mahallesi Eskikışla Mahallesi Evci Mahallesi Evliyafakı Mahallesi Gedik Mahallesi Gültepe Mahallesi Güzelcekale Mahallesi İncirli Mahallesi Karahoca Mahallesi Karaömerli Mahallesi Karapınar Mahallesi Karasüleymanlı Mahallesi Katrancı Mahallesi Kavak Mahallesi Kayabaşı Mahallesi Kerpiç Mahallesi Kesikkavak Mahallesi Kızılkoyunlu Mahallesi Kirazoğlu Mahallesi Kutluhan Mahallesi Küçükkonak Mahallesi Küçükyağcı Mahallesi Medrese Mahallesi Saatli Mahallesi Sarıdeğirmen Mahallesi Sarıgöl Mahallesi Sazağası Mahallesi Serinyayla Mahallesi Seyran Mahallesi Sırçasaray Mahallesi Sinanlı Mahallesi Soğulca Mahallesi Söğüttepe Mahallesi Şerefligökgöz Mahallesi Tabaklı Mahallesi Tepeköy Mahallesi Toyçayırı Mahallesi Türkhüyük Mahallesi Türkşerefli Mahallesi Yamak Mahallesi Yaprakbayırı Mahallesi Yaylabeyi Mahallesi Yeni Mahallesi Yenice Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yergömü Mahallesi Yeşilköy Mahallesi Yeşilyurt Mahallesi Yukarısebil Mahallesi Yurtbeyli Mahallesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir